rok 2008

Novinky  2008

 

1.12.  3 měsíční štěňátka jsou připravena se sbalenými baťůžky udělat v prosinci někomu radost a oživit jeho domov - více najdete TADY

1.12. Nové reportážičky z výstav - NVP Brno 18.10. a KV Prostějov

21.9. Přehled všech výstav, kterých jsme se letos zúčastnili najdete aktualizovaný TADY. A teď se pouštím do malých rychlých foto reportáží - už je hotová Speciální výstava Všeteč .

19.9. Huráááááá !!!! už fugujeme, tak se pouštím do aktualizací, a aby jste to měli JO aktuální, tak začnu odzadu

14.9. Poprvé v historii jsme se zúčastnili Krajské výstavy psů .... protože jsme to měli za rohem ( Dolní Benešov) a přivezli jsme domů Krajského vítěze psa = Laki a taky krajskou vítězku fenu, kterou se stala Bessi (Celinka z Vroblaského gruntu) - Pacíkova dceruška. Pacík se svou druhou dcerou Beatkou si střihli premiéru v párech.

30.8. Moc mě to mrzí a moc se omlouvám všem návštěvníkům našich stránek, že neaktualizuji.... nejprve mi padl celý Hardisk... a pak dvakrát za léto bouřka zlikvidovala modem a síťovou kartu... prostě technika letos není na mé straně... ale snad bude brzy lépe a brzy se i můj PC vzpamatuje a bude spolupracovat. Snažíme se !!!!!

21.5. - Parta K roste jako z vody, ale ani my neleníme a přidali jsme jim fotečky a povídání ze 4. a dokonce už i z 5. týdne jejich života.

10.5. Slovensko - Špeciálna výstava beaglov - Liptovská Sielnica

Luke - V3

Bessinka (Celinka z Vroblanského gruntu)-  V1, CAC

4.5. Štěňátka vrhu K dostala svá jména, taky jsme jim vyfotili nové portréty a jak si žijou se dočtete v nové kapitole z 3.týdne.
3.5. Máme nové beránky  - jestli chcete vědět více - koukněte TADY.
18.4. Dorsinka je maminkou !!!!! Včera večer úplně hladce porodila 7 přenááádherných miminek. Takto krásně zbarvený vrh s tricolory, bicolory i harepiedy všech možných odstínů jsme ještě neměli !!! A jsme na něj náležitě hrdi. Koukněte se Partě K na zoubek na jejich vlastní stránečce a sledujte, jak rostou do krásy

12.4. NVP Ostrava

Luke získal svůj první CAJC !!!!!

Taky jsme tam potkali 10 Pacíkových potomků,  všichni byli moc šikovní a udělali nám velkou radost - děkujeme

31.3. Dorsinka se nám krásně kulatí. Štěňátka by se měla narodit okolo 15.4.  Bude to náš vrh "K"

 

 29.3.  se narodily další štěňátka, která budou odchovaná pod jménem Sunny Side. Maminkou je Jean Lady z Rožnovské Kyčery a tatínkem nás Pacík. 7 tricolorních krtečků  hledejte jako Partu "J".
18.3. se narodili Pacíkovi a Velvety Beauty Tergy 4 bicolorní méďové. 1 je holčička a 3 klučíci. Najdete je jako Partu "I".


Odeslat článek e-mailem zavřít formulář Zavřít formulář