Ubytování s výcvikem

nabízíme ubytovaným pejskům také smysluplný program

Nabízíme majitelům možnost smysluplně využít času, který má jejich miláček strávit v našem hotelu. Pokud máte pocit, že by vašemu pejskovi prospělo trochu se zdokonalit v poslušnosti nebo máte nějaké konkrétní výchovné problémy, které je možné řešit během pobytu v psím hotelu, neváhejte využít této možnosti. 

Pomocí zcela nenásilných metod založených na pozitivní motivaci se učí disciplíně a sebeovládání. Stačí málo a jsou vidět překvapivé výsledky. Majitel si může nadiktovat seznam věcí, cviků, problému, na kterých by se svým psem rád zapracoval a my se pak věnujeme jejich řešení během krátkých výcvikových lekcí rozložených do celého dne.

Pejsek se učí jednoduchá pravidla jako pouštět vůdce prvního do dveří, sedat nebo lehat si pokaždé, když něco chce, před vypuštěním na zahradu musí ukázněně kráčet vedle levé nohy. Tyto zdánlivě jednoduché banality učí pejsky získat sebekontrolu a upevnit postavení člověka jako vůdce. Kromě těchto pravidel pochopitelně cvičíme i dohodnuté cviky během procházek a výcvikových lekcí.

Ubytování s výcvikem má smysl, pokud je u nás pejsek trochu delší dobu, alespoň 1 týden. Pokud je u nás pejsek ubytován kratší dobu zvládneme maximálně diagnostikovat problém a nastínit jeho řešení. Nečekejte zázraky, ale můžeme vám hodně pomoci.

Pokud se rozhodnete pro tuto formu ubytování, počítejte s tím, že na předání i vyzvednutí pejska budete potřebovat více času abychom si mohli vzájemně vyměnit všechny důležité informace. Při vyzvednutí pejska vám předvedeme všechno, co jsme po celou dobu jeho pobytu cvičili a jak jsme dosáhli pokroků. Hned na místě si to také sami vyzkoušíte.


Odeslat článek e-mailem zavřít formulář Zavřít formulář